Strona głowna > referencje

Zaufali nam

Nasza firma świadczy usługi o najwyższym standardzie - zarówno dla Firm, jak i Klientów indywidualnych. Świadczyć o tym mogą między innymi poniższe referencje.


"(...) Jestem pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu podejścia pracowników firmy Bosman Events do organizacji spotkania, począwszy od znakomicie skoordynowanych regat, zabaw o charakterze integracyjnym, i wieczornej imprezy. Z całą pewnością polecam firmę Bosman, jako organizatora tego typu spotkań."
Adam Horosz, Link4

"(...) Jeden dzień spędzony z Państwem był niezwykłym przeżyciem dla wszystkich naszych gości, jak również pracowników firmy. Niewątpliwie łożył się na to pełen profesjonalizm, jak również sympatyczna i miła atmosfera"
Robert Szataniak, Pamapol S.A.

" (...) Poziom przygotowania wyjazdu, jakość oferowanych usług, lokalne atrakcje, wyżywienie oraz jachty - wszystko to stało na bardzo wysokim poziomie. Jednocześnie zaangaowanie, profesjonalizm, pomysłowość i elastyczność Project Menagerów z firmy Bosman Events przełożyło się na wielką satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów, co mogą potwierdzić wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczestników po powrocie"
Grzegorz Sroga, Barlinek S.A.

" (...) Firmę Bosman Events postrzegamy jako godnego polecenia i zaufania partnera."
Szymon Kawałko, Johnson&Johnson Poland Sp. z o. o.