Strona głowna > O firmie

O firmie

Firma Bosman założona została w 2003 roku w Gdyni. W początkowej fazie działalności zajmowała się żeglarstwem morskim - rejsami bałtyckimi oraz szkoleniami na patenty żeglarskie. Wkrótce zaczęliśmy brać udział oraz samodzielnie organizować imprezy żeglarskie: regaty, a także rejsy dla pracowników Firm. Stale poszerzając obszar działalności o nowe akweny oraz nowe formy wodnej rekreacji (sporty motorowodne) oraz rozbudowując własną bazę sprzętową, firma poszerzała swoje grono zadowolonych Klientów firmowych i indywidualnych, a jej biuro zostało przeniesione do Warszawy.

Eksplorując oraz zdobywając doświadczenie na nowych akwenach: Karaibach, Seszelach, w Egipcie, oraz utwierdzając swoją pozycję w tych dobrze znanych i lubianych miejscach: w Chorwacji, Grecji, a także na rodzimych Mazurach, założyliśmy równoległy dział firmy: Land-Events, zajmujący się imprezami plenerowymi w Polsce. Pojawiły się także w naszej ofercie wyjazdy zimowe - np. wyprawy do Finlandii, toczące się równolegle z rejsami po ciepłych wodach Wysp Kanaryjskich i Małych Antyli.

Wielu Klientów docenia nas za doskonałą organizację i szczegółowo przemyślane imprezy. Dobry plan to połowa sukcesu - żeby umieć go przygotować, trzeba mieć doświadczenie i wiedzę „know-how", które my posiadamy.

Zaangażowanie, profesjonalizm i ogromne doświadczenie naszej załogi gwarantują, że wyjazd lub event z nami na długo pozostanie w Państwa pamięci jako wspaniała i niezapomniana przygoda, spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.