Strona głowna > Imprezy dla firm > Na wodzie > Atrakcje dodatkowe

Atrakcje dodatkowe

Zobacz w jaki sposób możesz podnieść atrakcyjność swojego eventu. Zapraszamy do wykorzystania naszych pomysłów i doświadczenia – wzbogacimy program zarówno pikniku nad jeziorem, rejsu jachtami morskimi, spływu kajakowego, albo mazurskich regat. Wszędzie, gdzie jest choć trochę wody, uda się nam przeprowadzić mnóstwo ciekawych konkursów, zabaw i mini – regat. Oto niektóre pomysły z naszej oferty:


Wyścigi pontoników – Na małych pontonach przeprowadzamy regaty, lub w przypadku większej ilości osób – sztafety, mogą być zarówno na wiosłach jak i na silniku. Przy dobrym balastowaniu, pontoniku szybko wchodzą w ślizg, ale chwila zagapienia może kosztować - zabawne skądinąd - obroty w miejscu i stratę czasu. Regaty na wiosłach to z kolei dużo chlapania i radości, a także test siły i koordynacji załóg.

 


Budowa tratw – Z dostępnych materiałów (beczki, liny, deski, bambusowe tyczki) drużyny w jak najkrótszym czasie budują prowizoryczną tratwę. Gdy tylko jest gotowa, wysyłają na niej śmiałków, których zadaniem jest przywiezienie z bojki zakotwiczonej w pewnej odległości od brzegu zawiązanej tam wstążki w barwie swojego teamu. Wygrywa drużyna, która pierwsza przywiezie ją na brzeg, przy wykorzystaniu tratwy.

 


Regaty modeli RC – Wyścigi modeli po wytyczonej małymi bojkami trasie. Możemy zaproponować zarówno regaty jachtów żaglowych, jak i motorówek spalinowych. W pierwszym przypadku nie ograniczają nas nawet strefy ciszy, wystarczy niewielki zbiornik wodny – staw … a nawet hotelowy basen, na którym wywołamy wiatr przy pomocy naszej specjalnej dmuchawy. Kontrolujemy ster i trym żagli, halsujemy pod wiatr jak prawdziwymi jachtami. Motorówki zaś są wyposażone w potężne spalinowe silniczki zdolne rozpędzić je do niezłego ślizgu!

 


Pływająca trampolina – Wielki pływający batut, który może zostać zakotwiczony przy brzegu jeziora lub nawet w osłoniętej zatoce na akwenach morskich. Można na niej skakać, wskakiwać wprost do wody, lub potraktować ją jak pływającą wyspę i zwyczajnie się na niej opalać.

 

 

Dmuchane holowane zabawki – Ciągnięte w ślizgu za RIBem lub motorówką, wraz z ich szalonym pasażerem. „Towables” mają różne dziwaczne kształty – można na nich leżeć, siedzieć, do niektórych wejść do środka, albo jeździć w 2 osoby… w zasadzie co by nie robić, zabawa jest przednia i dostarcza mnóstwo adrenaliny!


 

Butle Spare-Air – Pływanie z 0,5 i 1-litrowymi małymi butlami to coś pomiędzy snorkelingiem a nurkowaniem. Nie potrzeba kompletnego sprzętu nurkowego (jacketu, ciężkiej butli). Pływania z tym sprzętem można się szybko nauczyć. Oddychając oszczędnie, oszczędzając siły, powietrza starcza na około 7 minut – w tym czasie spokojnie zwiedzimy dno zatoki, wykonamy podwodne zadanie, sprawdzimy kadłub jachtu, czy znajdziemy najładniejszą muszelkę.

 Kajaki / deski windsurfingowe
Kajaki to nie tylko spływy i wyprawy rzekami, a deski windsurfingowe nie są tylko dla zawodowców – mamy w zanadrzu wiele fascynujących zabaw z użyciem tego sprzętu przy brzegu, nawet podczas pikniku nad jeziorem. Trzeba też wspomnieć, że na niektórych akwenach podczas rejsów morskich, obszerne pokłady katamaranów przyjmą kilka dodatkowych zabawek, takich właśnie jak kajak lub deska z żaglem, które wodujemy każdego dnia, w dowolnym momencie po zakotwiczeniu z zatoce.